دو شنبه 7 مهر 1399
کارشناس حقوقی اداره نظارت و بازرسی تجهیزات پزشکی خبرداد:

پلمپ شرکت توزیع کننده اقلام مصرفی در خیابان ولی عصر(عج) با دستور مقام قضایی به دلیل تخلف

تاريخ:دوازدهم آبان 1397 ساعت 17:46   |   کد : 3411   |   مشاهده: 8621
کارشناس حقوقی اداره نظارت و بازرسی تجهیزات پزشکی از پلمپ شرکت توزیع کننده اقلام مصرفی درخیابان ولیعصر(عج) به دلیل تخلف خبر داد.
پلمپ شرکت توزیع کننده اقلام مصرفی در خیابان ولی عصر(عج) با دستور مقام قضایی به دلیل تخلف
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، محمدرضا عصاری کارشناس حقوقی اداره نظارت و بازرسی تجهیزات پزشکی گفت: تیم بازرسی اداره نظارت و بازرسی در راستای بازدیدهای دوره ای و به منظور پایش عملکرد شرکت های تجهیزات پزشکی به بازار تجهیزات پزشکی خیابان ولیعصر(عج) اعزام شد که تیم مذکور طی بازرسی و بازدید، تجهیزات و ملزومات پزشکی اعم از لوازم مصرفی فیزیوتراپی ، پروتز خارجی سینه و ماساژور و دیگر اقلام مصرفی که خارج از شبکه قانونی توزیع درحال پخش بودند را کشف و ضبط کرد.

وی افزود: با توجه اینکه شرکت مذکور علیرغم اطلاعیه های قبلی در سامانه توزیع و اصناف اداره کل تجهیزات پزشکی imed.ir ، شرکت خود را ثبت نکرده و جزو توزیع کنندگان رسمی اداره کل تجهیزات پزشکی نبوده است با دستور مقام قضایی، پلمپ شد.

بر اساس این گزارش، این شرکت تجهیزات و ملزومات پزشکی را از نمایندگی ها تهیه و به شهرستانها توزیع می کرد که دربازدید صورت گرفته حدود 36 کارتن از اقلام مذکور یافت گردید و بنا به دستور مقام قضایی شرکت پلمپ شد و مدیرعامل آن جهت انجام امور ثبت شرکت به اداره کل تجهیزات پزشکی ارجاع داده شد.

لازم به ذکر است، ازآنجایی که پرونده مربوطه برای صدور حکم به مراجع قضایی ارسال شده است، تا نتیجه نهایی صدور رای، از ذکر نام شرکت درخبر خودداری می شود.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برچسب ها : 
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://www.imed.ir/News//3411
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  14,305,955
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386