جمعه 30 فروردين 1398
کارشناس مسئول اداره نظارت و بازرسی اداره کل تجهیزات پزشکی خبر داد:

کشف و ضبط تعداد زیادی کالای پزشکی تاریخ گذشته دریک واحد مسکونی

تاريخ:چهاردهم آبان 1397 ساعت 18:43   |   کد : 3430   |   مشاهده: 1315
کارشناس مسئول اداره نظارت و بازرسی اداره کل تجهیزات پزشکی، ازکشف و ضبط تعداد زیادی کالای پزشکی تاریخ گذشته وفاقد پروانه تولید، شامل اقلام ارتوپدی ، گوارشی ، گوش و حلق و بینی ، قلبی و رادیولوژی دریک واحد مسکونی درخیابان ولی عصر(عج) خبر داد.
کشف و ضبط تعداد زیادی کالای پزشکی تاریخ گذشته دریک واحد مسکونی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، محمدرضا جهانبانی، کارشناس مسئول اداره نظارت و بازرسی اداره کل تجهیزات پزشکی افزود: تیم بازرسی این اداره کل درراستای نظارت وبازرسی از شرکت های تجهیزات پزشکی به یک واحد مسکونی در خیابان ولی عصر (عج)اعزام و با مقادیرقابل توجهی کالای تاریخ گذشته مواجه شد که با دستورمقام قضایی همه کالاها ضبط و به انبار منتقل شدند.

وی اظهار کرد: کالاهای کشف و ضبط شده شامل اقلام ارتوپدی ، گوارشی ، گوش و حلق و بینی ، قلبی و رادیولوژی بودند که در این واحد مسکونی انباشت و بصورت غیر قانونی توزیع و پخش می شدند.

وی ادامه داد: تیم بازرسی این اداره کل در بازدید دیگری ، حدود سه هزار گاز استریل، 130عدد ماسک تزریق اسپری اطفال و سه کارتن ماسک که فاقد پروانه تولید ازاداره کل تجهیزات پزشکی بودند را کشف و با دستورمقام قضایی توقیف کرد.

کارشناس اداره نظارت و بازرسی اداره کل تجهیزات پزشکی تصریح کرد:همچنین تیم اعزامی در بازدید ازفروشگاهی ،اقلامی شامل یکهزار و140ترمومتر دیجیتالی ،دو هزار و 100عدد AUD و یکهزارو 400عدد پالس اکسی متر انگشتی را کشف کرد و با دستورمقام قضایی کالاها توقیف و به انبار منتقل شدند.

لازم به ذکر است، از آنجایی که پرونده های مربوطه برای صدور حکم به مراجع قضایی ارسال شده است، تا نتیجه صدوررای از آوردن نام شرکت درخبر خودداری می شود.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برچسب ها : 
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://www.imed.ir/News/1/3430
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
تعداد بازديد اين صفحه: 4,412,754
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب، چهارراه کالج، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420           66724386