پنج شنبه 15 خرداد 1399
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

تولید اولین برانکارد ایزوله برای انتقال بیماران کرونایی در کشور توسط شرکت ایرانیان همگام/ برانکارد تولید شده ویژه کنترل بیماری‌های عفونی طراحی شده است و در جهت پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ کارایی دارد

تاريخ:هفدهم فروردين 1399 ساعت 11:22   |   کد : 4554   |   مشاهده: 2511
شرکت تجهیزات پزشکی ایرانیان همگام، برای اولین بار موفق به ساخت برانکارد ایزوله برای انتقال بیماران عفونی شده است.
تولید اولین برانکارد ایزوله برای انتقال بیماران کرونایی در کشور توسط شرکت ایرانیان همگام/ برانکارد تولید شده ویژه کنترل بیماری‌های عفونی طراحی شده است و در جهت پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ کارایی دارد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، حمید رضا دهقان مدیر عامل شرکت دانش بنیان ایرانیان همگام در حوزه تجهیزات پزشکی در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: یک برانکارد تولید کرده‌ایم که مخصوص انتقال بیماران عفونی است. از این محصول  در کنگره کنترل عفونت رونمایی شده است.

او ادامه داد: در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا و با توجه به اینکه این که کادر درمانی کشور در خط مقدم مبارزه با این ویروس قرار دارند، این شرکت با دیدگاه پشتیبانی از  پرسنل درمان ظرفیت تولید خود را بالا برده تا بتواند قدم کوچکی در این زمینه بردارد.

دهقان افزود: برانکارد تولیدی ما ویژه کنترل بیماری‌های عفونی طراحی شده است و در جهت پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ کارایی دارد.

او با اشاره به اینکه این برانکارد ایزوله از سال ۹۶، مجوز تولید از اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو را گرفته است، بیان کرد: این برانکارد از اطرافیان و کادر درمانی در زمان جابجایی بیمارعفونی و یا کرونایی محافظت می‌کند.

دهقان تاکید کرد: برانکارد تولیدی شرکت ما قابلیت کار یکسره بدون برق تا حداقل ۱۲ ساعت را دارد همچنین دارای دو فیلتر هوای ورودی و خروجی است تا هوای آلوده بازدم بیمار را تسویه و به بیرون هدایت کند؛ که این خود باعث ایجاد فشار منفی در داخل محفظه می‌شود.

او ادامه داد: شرکت تمام توان خود را به ساخت برانکارد ایزوله فشار منفی جهت ایزوله مراکز درمانی و بیمارستانی و با هدف مقابله با بیماری کووید ۱۹ اختصاص داده است. با تولید این برانکارد ایزوله نیاز کشور به واردات قطع و سبب صرفه جویی ارزی می‌شود.

https://www.yjc.ir/fa/news/7272953

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برچسب ها : 
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://www.imed.ir/News/1/4554
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  10,977,770
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420           66724386