اداره تجهیزات پزشکی
پنج شنبه 20 مرداد 1401
اطلاعیه اداره نظارت بر تامین و نگهداشت تجهیزات و ملزومات پزشکی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو:

فراخوان تامین مواد اولیه فیلتر و پیش فیلتر تالاسمی مربوط به کمپانی Fresenius Hemocare italia کشور ایتالیا / مهلت ارسال مدارک تا تاریخ 1401/04/07

تاريخ:اول تير 1401 ساعت 00:35   |   کد : 5089   |   مشاهده: 3561
اطلاعیه فراخوان تامین مواد اولیه فیلتر و پیش فیلتر تالاسمی مربوط به کمپانی Fresenius Hemocare italia  کشور ایتالیا منتشر شد.
فراخوان تامین مواد اولیه فیلتر و پیش فیلتر تالاسمی مربوط به کمپانی Fresenius Hemocare italia کشور ایتالیا / مهلت ارسال مدارک تا تاریخ 1401/04/07
 اداره نظارت بر تامین و نگهداشت تجهیزات و ملزومات پزشکی  اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو ظی اطلاعیه ای اعلام کرد:

با توجه به ضرورت تامین مواد اولیه فیلتر و پیش فیلتر تالاسمی مورد نیاز شرکت های تولیدکننده ست تالاسمی مربوط به کمپانی Fresenius Hemocare italia کشور ایتالیا، بدین وسیله از کلیه شرکت های فعال در حوزه تجهیزات پزشکی دعوت میگردد نسبت به اعلام قیمت، بازه زمانی قابل تحویل و تکمیل فرم مشخصات تجهیزات و ملزومات پزشکی مطابق پیوست یک، "منحصرا در قالب فایل Excelدر لوح فشرده (CD)" و ارائه آن به همراه مدارک درخواست شده ذیل در نسخه کاغذی ممهور به مهر و امضای معتبر شرکت در پاکت در بسته توسط نماینده شرکت و بهمراه نامه شرکت به دبیرخانه محرمانه حراست اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 1401/04/07 (تا راس ساعت 13:30) اقدام نمایند.

لازم به ذکر است دریافت پاکت بعد از پایان ساعت اداری مقدور نبوده و به درخواست هایی با مدارک مخدوش ارائه شده و یا در فرمت تعیین شده در فایل اکسل ارسال نگردد نیز ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مدارک لازم:

1- ارائه فایل جدول مشخصات تجهیزات و ملزومات پزشکی منحصرا در فرمت EXCEL در لوح فشرده(CD) و همچنین بصورت کاغذی و ممهور به مهر و امضای معتبر شرکت.

2- ارائه فرم تعهد پیوست در سربرگ شرکت و بارگزاری در سامانه تعهدات پرتال IMED.IR

نکات :

1- ارائه پیشنهاد قیمت ارزی مناسب در اولویت می باشد.

2- کالای مورد نظر در این فراخوان، مواد اولیه فیلتر و پیش فیلتر تالاسمی سایزهای 01 و 02 می باشد و حداکثر قیمت ارزی قابل ارائه توسط متقاضیان برای کمپانی/مدل هر کالا می بایست مطابق چدول ذیل باشد. 
 
ردیف مقدار قیمت ارزی-یورو
1 1000 متر مربع پیش فیلتر تالاسمی  23400
2 36000 متر مربع فیلتر تالاسمی 302400

3- شرکت‌هایی که در فراخوان تامین کالا بصورت فوریتی پذیرفته می شوند می بایست، ظرف مدت ۲ روز کاری پس از اعلام، مراحل لازم به منظور ثبت فوریتی کالا را طی نموده و نسبت به واردات ظرف مدت دو ماه اقدام نمایند.

4- از آنجا که ارائه پیشنهاد قیمتی و ثبت درخواست به منزله ایجاد تعهد برای شرکت پذیرفته شده جهت تامین کالای فوریتی می باشد لازم است ضمن لحاظ دقت و ملاحظات لازم در خصوص تکمیل اطلاعات مورد نظر فرم تعهدنامه پیوست را تکمیل و بهمراه مدارک ارائه نمایند.

5- شرکت های منتخب در فراخوان ضمن تکمیل فرم تعهدنامه (پیوست) می بایست :
الف) نسبت به انجام ثبت سفارش و انجام فرآیند های لازم به منظور صدور مجوز لازم تولید، واردات و ترخیص کالای منتخب در فراخوان اقدام و در صورت وجود هر نوع مشکل در هر کدام از مراحل کاری، مراتب را در اسرع وقت به اداره کل تجهیزات پزشکی اعلام نمایند.همچنین در صورت عدم ترخیص کالا ظرف مدت مشخص شده، تمدید کد IRC فوریتی صرفا با تشخیص این اداره کل بوده و هیچ گونه حقی برای شرکت ایجاد نمی کند.
ب)شرکت های منتخب در فراخوان می بایست پس از تولید و یا ترخیص کلیه اقلام با نظارت وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کالا را توزیع نمایند.

6- در صورت کوتاهی شرکت های پذیرفته شده در فراخوان در پیگیری تامین به موقع، سهمیه داده شده لغو و به متقاضیان دیگر ارائه خواهد شد و همچنین از شرکت آنها در فراخوان های بعدی ممانعت بعمل خواهد آمد.

7- ارز تخصیصی نیمایی خواهد بود.

8- اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی در رد یا پذیرش پیشنهادات مختار بوده و شرکت در فراخوان حقی را برای شرکت ایجاد نخواهد کرد.

9- در صورت هرگونه ابهام و سوال با شماره 63420 – 021 داخلی 533 تماس حاصل فرمایید.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://www.imed.ir/News/1/5089
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  35,074,177
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386