تاريخ : هفدهم شهريور 1398
ساعت : 17:53
کد : 4221
سرپرست اداره ملزومات پزشکی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام کرد:
گزارش برگزاری اولین جلسه پاسخگویی حضوری اداره ملزومات پزشکی با شرکت ها پیرو فراخوان اعلام جلسه/ حضور 70 شرکت در جلسه/ موضوعات و پیشنهادات اعلامی و اقدامات لازم در راستای بهبود شرایط
گزارش برگزاری اولین جلسه پاسخگویی حضوری اداره ملزومات پزشکی با شرکت ها منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، مهندس زهره زرین کلاه سرپرست اداره ملزومات پزشکی گفت: پیرو اطلاعیه مورخ 1398/06/06 در نحوه حضور در جلسه پاسخگویی اداره ملزومات پزشکی ، اولین جلسه حضوری با شرکت ها روز یکشنبه مورخ 1398/06/10 برگزار گردید.

وی افزود شرکت های متقاضی مطابق روال اعلامی در سامانه ملاقاتها درخواست خود را ثبت نمودند و در این جلسه حدود 70 شرکت مراجعه حضوری داشتند و بصورت موردی و نوبتی با رئیس و کارشناسان اداره ملزومات پزشکی مشکلات ایجاد شده در خصوص مراجعه و پاسخگویی، روال ها و فرآیند کاری اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، مشکلات گمرکی و بانکی و سیاست گذاری سامانه تیتک را طرح نمودند و موضوعات مذکور مورد بحث و تبادل نظر واقع شد.

مهندس زرین کلاه گفت: موضوعات و پیشنهادات اعلامی شرکت ها در جلسه مذکور دریافت و جمع آوری شد و جهت اقدامات لازم در راستای بهبود شرایط در دستور کار اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی قرار گرفته است.

سرپرست اداره ملزومات پزشکی در پایان گفت: از سایر شرکت ها که در روز جلسه نتوانستند مراجعه حضوری داشته باشند طی روزهای آتی مجددا برای جلسه با اداره ملزومات پزشکی دعوت به حضور بعمل خواهد آمد که زمان آن اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است دومین جلسه پاسخگویی حضوری به شرکتها با حضور رئیس و کارشناسان ادارات، جهت اداره کارشناسی تجهیزات پزشکی خواهد بود که از طریق پورتال اداره کل تجهیزات پزشکی اطلاع رسانی خواهد شد.