تاريخ : دوازدهم دی 1400
ساعت : 15:00
کد : 4970
اداره نظارت بر تامین و نگهداشت تجهیزات پزشکی اعلام کرد:
ضرورت ثبت کلیه اطلاعات تامین کالا اعم از موجودی انبار، موجودی گمرک، میزان درحال حمل و میزان برنامه ریزی تامین اقلام کلیه گروه های کالایی شرکت های تامین کننده در پرتال ttac.ir / مهلت بارگذاری اطلاعات از 1400/10/13 تا 1400/10/20
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، اداره نظارت بر تامین و نگهداشت تجهیزات پزشکی اعلام کرد: با عنایت به ضرورت برنامه ریزی تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی به ویژه اقلام استراتژیک و ضروری مورد نیاز مراکز درمانی کشور، ضروری است شرکت های تامین کننده (اعم از تولیدکننده و واردکننده)، کلیه اطلاعات تامین کالا شامل موجودی انبار، موجودی گمرک، میزان درحال حمل و میزان برنامه ریزی تامین اقلام کلیه گروه های کالایی را در پورتال ttac.ir در قسمت forecast – با امکان اخذ خروجی فایل Excel - ثبت نمایند. لازم به ذکر است جهت سهولت در تکمیل اطلاعات، ثبت اطلاعات کالاها از طریق دریافت فایل Excel، ویرایش و بارگذاری فایل تکمیل شده میسر شده است.

بدیهی است در صورت عدم صحت و یا کامل نبودن اطلاعات ارائه شده، مسئولیت هرگونه تبعات و عواقب بعدی برعهده شرکت خواهد بود. همچنین لازم است هیچگونه تغییری در ساختار فایل Excel (عناوین، تعداد و ترتیب ستون ها و..) توسط شرکت¬ها ایجاد نشده و صرفا قسمت های مورد نیاز ویرایش یا تکمیل و فایل تکمیل شده بارگذاری گردد.

لازم به توضیح است ثبت کلیه موارد درخواستی ضروری بوده و در صورت عدم بارگذاری اطلاعات درخواستی بصورت کامل، ارائه خدمات اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی از جمله معرفی در فهرست تخصیص ارز، اعطای سیاست و مجوزهای لازم، ترخیص با حداقل اسناد و ... برای شرکت میسر نخواهد بود.

توجه: شرکت هایی که از ابتدای دی ماه اقدام به ثبت اطلاعات در سامانه مزبور نموده اند، نیازی به تکمیل فایل اکسل مشخصات کالا در ماه جاری ندارند.